go back

Serwisant Urządzeń Elektronicznych

NOVAMEDIA innovision Sp. z o. o

Polska innowacyjna firma wysokich technologii
Istniejemy na rynku od 2004 roku, nasz zespół to 190 osobowa Kadra
Projektujemy i produkujemy technologicznie zaawansowane urządzenia elektroniczne
Realizujemy najbardziej prestiżowe Projekty IT w obszarze Transportu Publicznego w Polsce i za granicą
Nasi Klienci to największe europejskie Fabryki Pojazdów Szynowych i Kołowych Transportu Publicznego
Wyróżniono nas licznymi nagrodami na Międzynarodowych Targach Transportu Drogowego i Międzynarodowych Targach Kolejowych
Rozwijamy się, otwieramy nowe oddziały na rynku niemieckim i amerykańskim

Zdecydowaliśmy o wzmocnieniu naszej organizacji o doświadczonego
pracownika w obszarze serwisowania urządzeń elektronicznych, który obejmie stanowisko

by wspólnie z nami budować pozycję lidera branży w Europie.
Miejsce pracy: Warszawa (22:00 – 06:00), Kraków (22:00 – 06:00), Kalisz (07:00 – 15:00)

Opis stanowiska pracy:

  • Naprawa i serwisowanie urządzeń elektronicznych.
  • Pełna obsługa serwisowa urządzeń elektronicznych , diagnozowanie i usuwanie usterek.
  • Lokalizowanie przyczyn występowania usterek, wykonywanie drobnych napraw mechanicznych w naprawianym sprzęcie.
  • Upgrade oprogramowania oraz konfiguracja sprzętowo-programowa naprawianych urządzeń.
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań .

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne.
  • Bardzo dobra znajomość Linux.
  • Znajomość zagadnień z dziedziny elektrotechniki, elektroniki, informatyki.
  • Dobra znajomość obsługi komputera.
  • Dyspozycyjność
  • Zaangażowanie

Mile widziane:

  • Znajomość mechaniki i napraw urządzeń
  • Zdolności manualne.

Zatrudnionej osobie zapewniamy:

  • współpracę w doświadczonym zespole
  • możliwość uczestniczenia w prestiżowych projektach
  • dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • dużą dynamikę i szerokie możliwości działania
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • wynagrodzenie w oparciu o podstawę i premię
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się i bardzo ciekawej branży

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) z dopiskiem Serwisant Warszawa
w temacie maila na adres: praca@novamedia.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz.883