Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Access_user has a deprecated constructor in /home/users/novamedia/web/sites/test.novamedia.pl/classes/access_user/access_user_class.php on line 27
Strona główna - NOVAMEDIA Innovision Sp. z o.o.

Profil i Koncepcje

Szeroka gama urządzeń i aplikacji. Nowoczesna Fabryka. Obszerne Referencje. 
W sumie NOVAMEDIA. 


NOVAMEDIA Innovision Sp. z o. o. to polskie przedsiębiorstwo. Projektujemy i produkujemy szeroką gamę urządzeń  i aplikacji sektora ICT, kompleksowo obejmujących szeroki obszar zadań transportu publicznego, od wyposażenia pojazdów i przystanków, po zajezdnie i serwerownie. 

NOVAMEDIA różni się od prawie wszystkich innych marek konkurencyjnych. Jako nieliczni rzeczywiście sami zajmujemy się projektowaniem i produkcją naszych urządzeń i aplikacji. Jesteśmy dumni z dotychczas osiągniętych technologii, przyjętych i konsekwentnie realizowanych koncepcji produktowych i organizacyjnych.

Obszary aktywności

Projektowanie, Badania, Produkcja, Wdrożenia i Serwis.

W sumie komplet.


Obszary aktywności NOVAMEDIA, w których działamy od wielu lat i osiągamy dobre wyniki na skalę Europejską to Projektowanie, Badania, Wdrożenia i Serwis Urządzeń Elektronicznych i Aplikacji marki NOVAMEDIA, produktów sektora ICT transportu publicznego.

Koncepcja kompleksowej aktywności we wszystkich obszarach - wytworzenie produktu, jego wdrożenia i obsługi posprzedażnej, realizowana przez jednego partnera, pozwala na optymalną obsługę potrzeb Klienta. 

Model aktywności we wszystkich obszarach daje szereg korzyści:

  • Jeden biznesowy partner merytoryczny.
  • Kompleksowy produkt personalizowany pod klienta, spełniający normy i wymagane funkcje.
  • W okresie eksploatacji, możliwy rozwoju produktu w tym integracja z obcymi, o nowe funkcje, urządzenia  a nawet systemy.
  • Skuteczna i szybka obsługa posprzedażna.

 

Cel NOVAMEDIA

„Rozwijać komunikację wyznaczając nowe granice komfortu”

Historia

Dwa okresy rozwoju. Od 2005 - 2009 i od 2010 do dziś.

NOVAMEDIA od początku działa w branży transportu publicznego. Rozwój przedsiębiorstwa można podzielić na dwa okresy, od 2005 - 2009 oraz od 2010 do dziś.

Nasza główna aktywność biznesowa w okresie 2005 – 2009 to budowa w kilku miastach Polski, sieci systemów elektronicznych nośników reklamowych własnego autorstwa, instalowanych w tramwajach i autobusach miejskich.  Systemy wykorzystywały szereg naszych autorskich pomysłów. Od ultra nowoczesnej wówczas technologii paneli LCD i transmisji danych, przez konstrukcje ekranów w tzw. układzie V, po emitowanie w pojazdach komunikatów tekstowych w trybie online. Jako pierwsza w Polsce i jedna z nielicznych w Europie firma branży transportu publicznego, NOVAMEDIA osiągnęła technologie transmisji danych „dużej wagi”. 
To właśnie ten okres dał genezę nazwy naszemu przedsiębiorstwu "NOVAMEDIA", która wprost odnosiła się do nowych technologii w mediach.  


Konsekwentnie od 2010 roku do dziś, w stu procentach koncentrujemy się na rozwoju zawansowanych technologicznie produktów własnego autorstwa, dedykowanych transportu publicznemu. W okresie zaledwie 6 lat, z powodzeniem wykonaliśmy szereg strategicznych inwestycji w produkcje i nasze produkty. Zbudowaliśmy nowoczesną fabrykę urządzeń elektronicznych. Osiągnęliśmy szeroką gamę, zawansowanych technologicznie produktów sektora ICT własnego autorstwa. W Polsce i Europie realizowaliśmy strategiczne dla transportu publicznego projekty.


Właściciel i Zarząd

Właścicielem i twórcą marki  NOVAMEDIA jest Krzysztof Owczarek.

Przedsiębiorstwo NOVAMEDIA które powstało w 2005 roku, zatrudniało 3 pracowników. Obecnie fabryka w Kaliszu w Wielkopolsce oraz oddziały firmy, zatrudniają ponad 13O pracowników R&D, Produkcji i Administracji.

Spółka posiada jednoosobowy zarząd. Prezesem zarządu jest właściciel i twórca NOVAMEDIA, Krzysztof Owczarek.19.12.2017

       ""W 2010 roku podjęliśmy decyzję o wkroczeniu na indywidualną, odbiegającą od przyjętych w branży kierunków, drogę rozwoju własnych produktów.

Uznaliśmy, iż w krótkiej przyszłości rozwiązania sektora ICT w transporcie publicznym, odgrywać będą znacznie większą rolę. Wygenerowało to, oryginalny, inny sposób myślenia i stworzyło fundamenty pod nasze dzisiejsze strategiczne koncepcje produktowe i organizacyjne.

Przyjęliśmy, iż jedynie kompleksowy projektant i producent produktów, realizujących szeroki obszar zadań transportu publicznego, od zabudowy pojazdów i przystanków, zajezdni i serwerowni w urządzenia i aplikacje, sprosta wymaganiom operatora transportu publicznego i producenta pojazdów.

Okres ostatnich lat w NOVAMEDIA był niezwykle dynamiczny. Dokonaliśmy wielu inwestycji w rozwój produkcji i produktów. Zbudowaliśmy nowoczesną fabrykę urządzeń elektronicznych, którą zlokalizowaliśmy w Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Osiągnęliśmy szeroką gamę, własnych autorskich produktów, które uporządkowaliśmy w 3 Grupach Produktowych. A dla podniesienia produktywności przedsiębiorstwa i zwiększenia jakości obsługi rynku, wdrożyliśmy szereg niezwykle istotnych rozwiązań z zakresu cyfryzacji procesów"".                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

Krzysztof Owczarek 
prezes zarządu


Zaloguj się do NOVAMEDIA
1-2 Pola wymagane
Zarejestruj się w NOVAMEDIA
Wyślij zagłoszenie rejestracji, celem otrzymania zwiększonego dostępu do serwisu NOVAMEDIA.
Wkrótce po zgłoszeniu rejestracji otrzymasz zwrotne Info.
Każde zgłoszenie o zwiększony dostęp rozpatrujemy indywidualnie.
Zaznacz obszar, do którego chcesz otrzymać zwiększony dostęp:
Zaznacz okres zwiększonego dostępu. Po tym okresie dostęp automatycznie wygaśnie:
1-7 Pola wymagane
Napisz do NOVAMEDIA
Potrzebujesz informacji o naszym produkcie, lub naszej organizacji?
Napisz do nas. Maksymalny czas oczekiwania na odpowiedź 48h.
Załącznik Przeglądaj
1-5 Pola wymagane
Obsługa posprzedażna
1 i/lub 2 Pola wymagane
Załącznik Przeglądaj
1-5 Pola wymagane
Table 'nmitest.form_counters' doesn't exist