Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Access_user has a deprecated constructor in /home/users/novamedia/web/sites/test.novamedia.pl/classes/access_user/access_user_class.php on line 27
Strona główna - NOVAMEDIA Innovision Sp. z o.o.

Profil i Koncepcje

Szeroka gama urządzeń i aplikacji. Nowoczesna Fabryka. Obszerne Referencje. 
W sumie NOVAMEDIA. 


NOVAMEDIA Innovision Sp. z o. o. to polskie przedsiębiorstwo. Projektujemy i produkujemy szeroką gamę urządzeń  i aplikacji sektora ICT, kompleksowo obejmujących szeroki obszar zadań transportu publicznego, od wyposażenia pojazdów i przystanków, po zajezdnie i serwerownie. 

NOVAMEDIA różni się od prawie wszystkich innych marek konkurencyjnych. Jako nieliczni rzeczywiście sami zajmujemy się projektowaniem i produkcją naszych urządzeń i aplikacji. Jesteśmy dumni z dotychczas osiągniętych technologii, przyjętych i konsekwentnie realizowanych koncepcji produktowych i organizacyjnych.

Obszary aktywności

Projektowanie, Badania, Produkcja, Wdrożenia i Serwis.

W sumie komplet.


Obszary aktywności NOVAMEDIA, w których działamy od wielu lat i osiągamy dobre wyniki na skalę Europejską to Projektowanie, Badania, Wdrożenia i Serwis Urządzeń Elektronicznych i Aplikacji marki NOVAMEDIA, produktów sektora ICT transportu publicznego.

Koncepcja kompleksowej aktywności we wszystkich obszarach - wytworzenie produktu, jego wdrożenia i obsługi posprzedażnej, realizowana przez jednego partnera, pozwala na optymalną obsługę potrzeb Klienta. 

Model aktywności we wszystkich obszarach daje szereg korzyści:

  • Jeden biznesowy partner merytoryczny.
  • Kompleksowy produkt personalizowany pod klienta, spełniający normy i wymagane funkcje.
  • W okresie eksploatacji, możliwy rozwoju produktu w tym integracja z obcymi, o nowe funkcje, urządzenia  a nawet systemy.
  • Skuteczna i szybka obsługa posprzedażna.

 

Cel NOVAMEDIA

„Rozwijać komunikację wyznaczając nowe granice komfortu”

Historia

Dwa okresy rozwoju. Od 2005 - 2009 i od 2010 do dziś.

NOVAMEDIA od początku działa w branży transportu publicznego. Rozwój przedsiębiorstwa można podzielić na dwa okresy, od 2005 - 2009 oraz od 2010 do dziś.

Nasza główna aktywność biznesowa w okresie 2005 – 2009 to budowa w kilku miastach Polski, sieci systemów elektronicznych nośników reklamowych własnego autorstwa, instalowanych w tramwajach i autobusach miejskich.  Systemy wykorzystywały szereg naszych autorskich pomysłów. Od ultra nowoczesnej wówczas technologii paneli LCD i transmisji danych, przez konstrukcje ekranów w tzw. układzie V, po emitowanie w pojazdach komunikatów tekstowych w trybie online. Jako pierwsza w Polsce i jedna z nielicznych w Europie firma branży transportu publicznego, NOVAMEDIA osiągnęła technologie transmisji danych „dużej wagi”. 
To właśnie ten okres dał genezę nazwy naszemu przedsiębiorstwu "NOVAMEDIA", która wprost odnosiła się do nowych technologii w mediach.  


Konsekwentnie od 2010 roku do dziś, w stu procentach koncentrujemy się na rozwoju zawansowanych technologicznie produktów własnego autorstwa, dedykowanych transportu publicznemu. W okresie zaledwie 6 lat, z powodzeniem wykonaliśmy szereg strategicznych inwestycji w produkcje i nasze produkty. Zbudowaliśmy nowoczesną fabrykę urządzeń elektronicznych. Osiągnęliśmy szeroką gamę, zawansowanych technologicznie produktów sektora ICT własnego autorstwa. W Polsce i Europie realizowaliśmy strategiczne dla transportu publicznego projekty.


Właściciel i Zarząd

Właścicielem i twórcą marki  NOVAMEDIA jest Krzysztof Owczarek.

Przedsiębiorstwo NOVAMEDIA które powstało w 2005 roku, zatrudniało 3 pracowników. Obecnie fabryka w Kaliszu w Wielkopolsce oraz oddziały firmy, zatrudniają ponad 13O pracowników R&D, Produkcji i Administracji.

Spółka posiada jednoosobowy zarząd. Prezesem zarządu jest właściciel i twórca NOVAMEDIA, Krzysztof Owczarek.19.12.2017

       ""W 2010 roku podjęliśmy decyzję o wkroczeniu na indywidualną, odbiegającą od przyjętych w branży kierunków, drogę rozwoju własnych produktów.

Uznaliśmy, iż w krótkiej przyszłości rozwiązania sektora ICT w transporcie publicznym, odgrywać będą znacznie większą rolę. Wygenerowało to, oryginalny, inny sposób myślenia i stworzyło fundamenty pod nasze dzisiejsze strategiczne koncepcje produktowe i organizacyjne.

Przyjęliśmy, iż jedynie kompleksowy projektant i producent produktów, realizujących szeroki obszar zadań transportu publicznego, od zabudowy pojazdów i przystanków, zajezdni i serwerowni w urządzenia i aplikacje, sprosta wymaganiom operatora transportu publicznego i producenta pojazdów.

Okres ostatnich lat w NOVAMEDIA był niezwykle dynamiczny. Dokonaliśmy wielu inwestycji w rozwój produkcji i produktów. Zbudowaliśmy nowoczesną fabrykę urządzeń elektronicznych, którą zlokalizowaliśmy w Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Osiągnęliśmy szeroką gamę, własnych autorskich produktów, które uporządkowaliśmy w 3 Grupach Produktowych. A dla podniesienia produktywności przedsiębiorstwa i zwiększenia jakości obsługi rynku, wdrożyliśmy szereg niezwykle istotnych rozwiązań z zakresu cyfryzacji procesów"".                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

Krzysztof Owczarek 
prezes zarządu


Zaloguj się do NOVAMEDIA
1-2 Pola wymagane
Zarejestruj się w NOVAMEDIA
Wyślij zagłoszenie rejestracji, celem otrzymania zwiększonego dostępu do serwisu NOVAMEDIA.
Wkrótce po zgłoszeniu rejestracji otrzymasz zwrotne Info.
Każde zgłoszenie o zwiększony dostęp rozpatrujemy indywidualnie.
Zaznacz obszar, do którego chcesz otrzymać zwiększony dostęp:
Zaznacz okres zwiększonego dostępu. Po tym okresie dostęp automatycznie wygaśnie:
1-7 Pola wymagane
Napisz do NOVAMEDIA
Potrzebujesz informacji o naszym produkcie, lub naszej organizacji?
Napisz do nas. Maksymalny czas oczekiwania na odpowiedź 48h.
Załącznik Przeglądaj
1-5 Pola wymagane
Obsługa posprzedażna
1 i/lub 2 Pola wymagane
Załącznik Przeglądaj
1-5 Pola wymagane
A 0002 2021
Formularz Aplikacyjny

Dane kontaktowe

1-5 Pola wymagane

Jaki obszar zadaniowy?

Stanowisko

Plik CV

Plik CV 6 Przeglądaj
List motywacyjny Przeglądaj
6 Pola wymagane

Wykształcenie

Języki

Dyspozycyjność

Od kiedy jest możliwe rozpoczęcie współpracy:

Oczekiwania finansowe

Kliknięcie przycisku "Wyślij" oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez NOVAMEDIA innovision Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.
NOVAMEDIA innovision Sp. z o.o. nie dyskryminuje kandydatów ze względu na rasę, religię, kolor skóry, płeć, wiek, niepełnosprawność, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną lub jakiegokolwiek innego kryterium niedopuszczalnego na podstawie polskiego prawa.
Kontakt z działem SPD Sprzedaż
1 i/lub 2 Pola wymagane
Załącznik Przeglądaj
1-5 Pola wymagane
Zaloguj się
do Konfiguratora Produktów
Nadal pracujemy nad Konfiguratorem Produktów.
Tymczasem proponujemy Tobie:
Wróć do serwisu
Zarejestruj się
w Konfiguratorze Produktów
Wyślij zagłoszenie rejestracji, celem otrzymania zwiększonego dostępu do serwisu NOVAMEDIA.
Wkrótce po zgłoszeniu rejestracji otrzymasz zwrotne Info.
Każde zgłoszenie o zwiększony dostęp rozpatrujemy indywidualnie.
Zaznacz obszar, do którego chcesz otrzymać zwiększony dostęp:
Zaznacz okres zwiększonego dostępu. Po tym okresie dostęp automatycznie wygaśnie:
1-7 Pola wymagane
Dane kontaktowe
NOVAMEDIA Innovision Sp. z o.o.
ul. Złota 74
62-800 Kalisz, Polska
T: 00 48 [62] 75 73 800
F: 00 48 [62]75 73 100
Zaznacz jeden z powyższych adresów i wyślij wiadomość.