Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Access_user has a deprecated constructor in /home/users/novamedia/web/sites/test.novamedia.pl/classes/access_user/access_user_class.php on line 27
Dołącz do Nas - NOVAMEDIA Innovision Sp. z o.o.

Poznaj NOVAMEDIA

W NOVAMEDIA projektujemy i produkujemy szeroką gamę urządzeń i aplikacji sektora ICT, kompleksowo obejmujących szeroki obszar zadań transportu publicznego, od wyposażenia pojazdów i przystanków, po zajezdnie i serwerownie.

NOVAMEDIA posiada jeden z największych w Europie, portfeli zaawansowanych technologicznie urządzeń i aplikacji sektora ICT, dedykowanych pojazdom metra, kolei i tramwajom, trolejbusom, autobusom i  przystankom.

Dodatkowo świadczymy usługi produkcji urządzeń lub elementów urządzeń, takich jak konstrukcje mechaniczne, płytki PCB, specjalistyczne kable urządzeń, wykorzystując do tego posiadany zaawansowany technologicznie park maszynowy, oraz wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę specjalistów. Pracownicy, ich wiedza i kompetencje są jednym z najcenniejszych zasobów NOVAMEDIA.

Poznaj Obszary, dzięki którym możemy spełniać nasz cel -  rozwijać komunikację wyznaczając nowe granice komfortu. Być może wkrótce razem będziemy pracować nad nowymi projektami.

Składniki wynagrodzenia

Premia za obecność i ocenę miesięczną. Nagroda za pomysł, prowizja od sprzedaży, dodatek stażowy.  

Na przestrzeni ostatnich lat wynagrodzenia w NOVAMEDIA oparte było o model, nie do końca odpowiadający tym topowym na rynku pracy. W wyniku tego, obecnie zawierane umowy oparliśmy o model z przejrzystymi zasadami wynagradzania, oraz dający pracownikowi możliwość zwiększania swojego comiesięcznego uposażenia oraz dodatkowo korzystania z „Programu dobra extra NOVAMEDIA”.

Program dobra extra

Program dobra extra, to świadczenia pozapłacowe w Zdrowie, Komfort i Rozwój naszych Liderów i Pracowników.  

Jest to program extra inwestycji NOVAMEDIA, przyznawany na zasadzie indywidualnych propozycji dla wyróżniających się Liderów i Pracowników, którzy na co dzień wykonują zadania w najwyższej jakości, do końca i na czas. Szanują i rozwijają obowiązujące zasady pracy i organizacji NOVAMEDIA. 

 


Trzy moduły Programu dobra extra:


Ścieżka Rozwoju

Dajemy wyróżniającą się możliwość rozwoju Twojego potencjału zawodowego i osobistego, stwarzając możliwości realizacji zadań optymalizujących nasze procesy, czy udziału w najbardziej pasjonujących projektach.

 

W NOVAMEDIA możesz realizować zadania mające realny wpływ na rozwój firmy. W zamian za realizowane przez Ciebie zadania, zapewniamy komfortowe warunki pracy, praktyczne poszerzanie Twojej wiedzy i umiejętności. Nasza usystematyzowana ścieżka rozwoju, daje realną możliwość awansu w kierunku Lidera lub Eksperta.

Przebieg Rekrutacji

Głównym celem procesu rekrutacji jest poznanie kompetencji technicznych oraz predyspozycji osobowościowych kandydatów na Liderów i Pracowników. Spotkania rekrutacyjne w NOVAMEDIA przybliżą Tobie zakres obowiązków i uprawnień na danym stanowisku, kulturę organizacyjną naszej firmy, a także cele i wartości, jakimi się kierujemy. Zrób pierwszy krok i aplikuj już dziś! 

Przebieg Adaptacji na stanowisko

Adaptacja na stanowisko NOVAMEDIA to merytoryczny i przyjazny proces, którego celem jest optymalne przygotowanie i wdrożenie nowego Lidera /Pracownika do poprawnego i solidnego wykonywania zadań z jego obszaru.

Obszary przygotowania i wdrożenia to przekazanie niezbędnych narzędzi do pracy, zapoznanie się z kulturą i strukturą organizacyjną NOVAMEDIA, w tym, co jest dla nas niezwykle istotne, ze sposobami komunikacji i służącymi do tego narzędziami. Czy wreszcie odbycie - zazwyczaj wewnętrznych - szkoleń stanowiskowych. Obszary zadaniowe NOVAMEDIA

Nasze Główne Obszary zadaniowe to Projektowanie, Badania, Produkcja, Wdrożenia i Serwis Urządzeń Elektronicznych i Aplikacji marki NOVAMEDIA.

Dodatkowo świadczymy usługi produkcji urządzeń i elementów urządzeń, takich jak konstrukcje mechaniczne, płytki PCB, specjalistyczne kable urządzeń, wykorzystując do tego posiadany zaawansowany technologicznie park maszynowy, oraz wykwalifikowaną kadrę specjalistów.

Zapoznaj się z opisami naszych pionów ich działów i sprawdź, w którym chciałbyś się wykazać. Zapraszamy!

Sign in to NOVAMEDIA
1-2 Required fields
Register in NOVAMEDIA
Wyślij zagłoszenie rejestracji, celem otrzymania zwiększonego dostępu do serwisu NOVAMEDIA.
Wkrótce po zgłoszeniu rejestracji otrzymasz zwrotne Info.
Każde zgłoszenie o zwiększony dostęp rozpatrujemy indywidualnie.
Zaznacz obszar, do którego chcesz otrzymać zwiększony dostęp:
Zaznacz okres zwiększonego dostępu. Po tym okresie dostęp automatycznie wygaśnie:
1-7 Required fields
Write to NOVAMEDIA
Potrzebujesz informacji o naszym produkcie, lub naszej organizacji?
Napisz do nas. Maksymalny czas oczekiwania na odpowiedź 48h.
Attachment Browse
1-5 Required fields
After-sales service
1 and/or 2 Required fields
Attachment Browse
1-5 Required fields
Table 'nmitest.form_counters' doesn't exist