Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Access_user has a deprecated constructor in /home/users/novamedia/web/sites/test.novamedia.pl/classes/access_user/access_user_class.php on line 27
Fabryka - NOVAMEDIA Innovision Sp. z o.o.

Fabryka

Układy elektroniczne. Konstrukcje mechaniczne. Wiązki kablowe i montaż urządzeń. Badania urządzeń i aplikacji.  

W sumie produkcja.


Fabryka Urządzeń Elektronicznych NOVAMEDIA, to nowoczesny obiekt produkcyjno-badawczy, objęty ustawą o Specjalnych Strefach Ekonomicznych.

 

Fabryka umożliwia realizacje wymagających procesów produkcyjno-badawczych. Wyposażona jest kompleksowo w nowoczesny park maszynowy, do produkcji wymagających układów elektronicznych, konstrukcji mechanicznych i wiązek kablowych, linii montażu urządzeń elektronicznych. Fabryka posiada  własne specjalistyczne laboratorium i farmy stanowisk testowych,  do badań prototypów i seryjnych urządzeń, i do testów aplikacji.

 

Produkujemy rejestratory metadanych i obrazu, wyświetlacze LED i LCD, kamery zewnętrzne pojazdu, moduły zarządzające systemami, terminale LCD, siwtche i routery komunikacyjne, produkujemy ich niemalże wszystkie układy elektroniczne i konstrukcje mechanicznie, wiązki kablowe. Ostatnie etapy produkcji, to montaż kompletnego urządzenia i badania procentowe na zgodności z normami.  

 

 W 2015 roku wyprodukowaliśmy i wdrożyliśmy na pojazdach, ponad 20 tysięcy urządzeń i aplikacji, oraz ponad 100 aplikacji serwerowych.     

.
Fabryka powstała w okresie luty-listopad 2012 roku. Jest to pierwszy ukończony, z dwóch zaplanowanych etapów inwestycji. Zlokalizowana jest na obszarze 14 000 m2. Tereny zabudowane wynoszą 10 000 m2, fabryka 4000 m2

Fabryka, znajduje się terenach niegdyś należących do słynnej Fabryki Fortepianów i Pianin Calisia im. Gustawa Arnolda Fibigera, eksportującej w latach 1847-2007 swoje produkty na cały świat !

Sign in to NOVAMEDIA
1-2 Required fields
Register in NOVAMEDIA
Wyślij zagłoszenie rejestracji, celem otrzymania zwiększonego dostępu do serwisu NOVAMEDIA.
Wkrótce po zgłoszeniu rejestracji otrzymasz zwrotne Info.
Każde zgłoszenie o zwiększony dostęp rozpatrujemy indywidualnie.
Zaznacz obszar, do którego chcesz otrzymać zwiększony dostęp:
Zaznacz okres zwiększonego dostępu. Po tym okresie dostęp automatycznie wygaśnie:
1-7 Required fields
Write to NOVAMEDIA
Potrzebujesz informacji o naszym produkcie, lub naszej organizacji?
Napisz do nas. Maksymalny czas oczekiwania na odpowiedź 48h.
Attachment Browse
1-5 Required fields
After-sales service
1 and/or 2 Required fields
Attachment Browse
1-5 Required fields
Table 'nmitest.form_counters' doesn't exist