Poznaj NOVAMEDIA

W NOVAMEDIA projektujemy i produkujemy szeroką gamę urządzeń i aplikacji sektora ICT, kompleksowo obejmujących szeroki obszar zadań transportu publicznego, od wyposażenia pojazdów i przystanków, po zajezdnie i serwerownie.

NOVAMEDIA posiada jeden z największych w Europie, portfeli zaawansowanych technologicznie urządzeń i aplikacji sektora ICT, dedykowanych pojazdom metra, kolei i tramwajom, trolejbusom, autobusom i  przystankom.

Dodatkowo świadczymy usługi produkcji urządzeń lub elementów urządzeń, takich jak konstrukcje mechaniczne, płytki PCB, specjalistyczne kable urządzeń, wykorzystując do tego posiadany zaawansowany technologicznie park maszynowy, oraz wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę specjalistów. Pracownicy, ich wiedza i kompetencje są jednym z najcenniejszych zasobów NOVAMEDIA.

Poznaj Obszary, dzięki którym możemy spełniać nasz cel -  rozwijać komunikację wyznaczając nowe granice komfortu. Być może wkrótce razem będziemy pracować nad nowymi projektami.

Składniki wynagrodzenia

Premia za obecność i ocenę miesięczną. Nagroda za pomysł, prowizja od sprzedaży, dodatek stażowy.  

Na przestrzeni ostatnich lat wynagrodzenia w NOVAMEDIA oparte było o model, nie do końca odpowiadający tym topowym na rynku pracy. W wyniku tego, obecnie zawierane umowy oparliśmy o model z przejrzystymi zasadami wynagradzania, oraz dający pracownikowi możliwość zwiększania swojego comiesięcznego uposażenia oraz dodatkowo korzystania z „Programu dobra extra NOVAMEDIA”.

Program dobra extra

Program dobra extra, to świadczenia pozapłacowe w Zdrowie, Komfort i Rozwój naszych Liderów i Pracowników.  

Jest to program extra inwestycji NOVAMEDIA, przyznawany na zasadzie indywidualnych propozycji dla wyróżniających się Liderów i Pracowników, którzy na co dzień wykonują zadania w najwyższej jakości, do końca i na czas. Szanują i rozwijają obowiązujące zasady pracy i organizacji NOVAMEDIA. 

 


Trzy moduły Programu dobra extra:


Ścieżka Rozwoju

Dajemy wyróżniającą się możliwość rozwoju Twojego potencjału zawodowego i osobistego, stwarzając możliwości realizacji zadań optymalizujących nasze procesy, czy udziału w najbardziej pasjonujących projektach.

 

W NOVAMEDIA możesz realizować zadania mające realny wpływ na rozwój firmy. W zamian za realizowane przez Ciebie zadania, zapewniamy komfortowe warunki pracy, praktyczne poszerzanie Twojej wiedzy i umiejętności. Nasza usystematyzowana ścieżka rozwoju, daje realną możliwość awansu w kierunku Lidera lub Eksperta.

Przebieg Rekrutacji

Głównym celem procesu rekrutacji jest poznanie kompetencji technicznych oraz predyspozycji osobowościowych kandydatów na Liderów i Pracowników. Spotkania rekrutacyjne w NOVAMEDIA przybliżą Tobie zakres obowiązków i uprawnień na danym stanowisku, kulturę organizacyjną naszej firmy, a także cele i wartości, jakimi się kierujemy. Zrób pierwszy krok i aplikuj już dziś! 

Przebieg Adaptacji na stanowisko

Adaptacja na stanowisko NOVAMEDIA to merytoryczny i przyjazny proces, którego celem jest optymalne przygotowanie i wdrożenie nowego Lidera /Pracownika do poprawnego i solidnego wykonywania zadań z jego obszaru.

Obszary przygotowania i wdrożenia to przekazanie niezbędnych narzędzi do pracy, zapoznanie się z kulturą i strukturą organizacyjną NOVAMEDIA, w tym, co jest dla nas niezwykle istotne, ze sposobami komunikacji i służącymi do tego narzędziami. Czy wreszcie odbycie - zazwyczaj wewnętrznych - szkoleń stanowiskowych. Zaloguj się do NOVAMEDIA
1-2 Pola wymagane
Zarejestruj się w NOVAMEDIA
Wyślij zagłoszenie rejestracji, celem otrzymania zwiększonego dostępu do serwisu NOVAMEDIA.
Wkrótce po zgłoszeniu rejestracji otrzymasz zwrotne Info.
Każde zgłoszenie o zwiększony dostęp rozpatrujemy indywidualnie.
Zaznacz obszar, do którego chcesz otrzymać zwiększony dostęp:
Zaznacz okres zwiększonego dostępu. Po tym okresie dostęp automatycznie wygaśnie:
1-7 Pola wymagane
Napisz do NOVAMEDIA
Potrzebujesz informacji o naszym produkcie, lub naszej organizacji?
Napisz do nas. Maksymalny czas oczekiwania na odpowiedź 48h.
Załącznik Przeglądaj
1-5 Pola wymagane
Obsługa posprzedażna
1 i/lub 2 Pola wymagane
Załącznik Przeglądaj
1-5 Pola wymagane
A 0001 2019
Formularz Aplikacyjny

Dane kontaktowe

1-5 Pola wymagane

Jaki obszar zadaniowy?

Stanowisko

Plik CV

Plik CV 6 Przeglądaj
List motywacyjny Przeglądaj
6 Pola wymagane

Wykształcenie

Języki

Dyspozycyjność

Od kiedy jest możliwe rozpoczęcie współpracy:

Oczekiwania finansowe

Kliknięcie przycisku "Wyślij" oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez NOVAMEDIA innovision Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.
NOVAMEDIA innovision Sp. z o.o. nie dyskryminuje kandydatów ze względu na rasę, religię, kolor skóry, płeć, wiek, niepełnosprawność, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną lub jakiegokolwiek innego kryterium niedopuszczalnego na podstawie polskiego prawa.
Kontakt z działem SPD Sprzedaż
1 i/lub 2 Pola wymagane
Załącznik Przeglądaj
1-5 Pola wymagane
Zaloguj się
do Konfiguratora Produktów
Nadal pracujemy nad Konfiguratorem Produktów.
Tymczasem proponujemy Tobie:
Wróć do serwisu
Zarejestruj się
w Konfiguratorze Produktów
Wyślij zagłoszenie rejestracji, celem otrzymania zwiększonego dostępu do serwisu NOVAMEDIA.
Wkrótce po zgłoszeniu rejestracji otrzymasz zwrotne Info.
Każde zgłoszenie o zwiększony dostęp rozpatrujemy indywidualnie.
Zaznacz obszar, do którego chcesz otrzymać zwiększony dostęp:
Zaznacz okres zwiększonego dostępu. Po tym okresie dostęp automatycznie wygaśnie:
1-7 Pola wymagane
Dane kontaktowe
NOVAMEDIA Innovision Sp. z o.o.
ul. Złota 74
62-800 Kalisz, Polska
T: 00 48 [62] 75 73 800
F: 00 48 [62]75 73 100
Zaznacz jeden z powyższych adresów i wyślij wiadomość.